Benefiční koncert na podporu psychoterapeutické péče o pacienty s roztroušenou sklerózou již zítra na TV Noe

Vážení a milí,

doba nám přinesla mnohé komplikace a také mnohé výzvy. Tradiční benefiční koncert NF IMPULS - letos k 20. výročí, bude jinak... 

Srdečně Vás zveme ke sledování 15. benefičního Koncertu pro IMPULS na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou. Koncert ze Sukovy síně pražského Rudolfina bude v přímém přenosu vysílat TV Noe v úterý 21. 4. ve 20 hodin na televizních obrazovkách. 

Kristina Fialová, první dáma české violy, jejíž pozvání přijali nejlepší z nejlepších, se rozhodli pomoci hudbou i v této komplikované době před prázdným sálem koncertem bez publika.

Celým večerem, nad kterým přijal záštitu senátor Pavel Fischer, předseda výboru pro zahraniční věci, bezpečnost a ochranu, bude provázet slovem Tereza Kostková.

Pomozte nám z pohodlí domova zaplnit koncertní sál, strávit příjemný večer s hudbou, pomoci tam, kde je to zapotřebí. Nalaďte se na vlnu filantropie... Z  darů uhradíme rok psychoterapeutické péče.

Jak lze přispět?
Darujte online klidně hned, na: https://www.darujme.cz/KoncertProIMPULS

Těšíme se na Vás v úterý 21. 4. ve 20 hodin u Vás doma před televizními obrazovkami u Benefičního koncertu pro IMPULS.

Benefiční koncert věnujeme všem, kteří, ač si cestu s roztroušenou sklerózou nevybrali, se nebojí být povzbuzením pro druhé. A Vám všem, kteří i když nemusíte, touto cestou jdete také a pomáháte tam, kde je to zapotřebí.

Prosím pozvěte své přátele, kolegy, milovníky hudby. Poproste je spolu s námi o podporu. 

Děkujeme.

ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA/MULTIPLE SCLEROSIS Vytvořila a spravuje DMD agency, s.r.o.