Chcete podpořit MS terapeuty?

MSrehab sdružuje fyzioterapeuty, psychoterapeuty, ergoterapeuty a další rehabilitační odborníky zaměřené na roztroušenou sklerózu (multiple sclerosis, MS) a osoby žijící s tímto onemocněním jsou v centru našeho zájmu.

Mnoho lidí předpokládá, že tito terapeuti jsou normální součástí MS center. To ale bohužel není pravda. Současný zdravotnický systém neumožňuje vytvořit funkční týmy těchto odborníků v každém MS centru.

To je důvod, proč potřebujeme Vaši pomoc.

Tím, že podpoříte MSrehab, pomůžete zajistit kvalitní vzdělání a proškolení těchto terapeutů, které potřebují, aby mohli poskytovat lidem s MS nejlepší péči.

Organizujeme odborné vzdělávací konference, vytváříme a zkvalitňujeme web sloužící jako kontaktní a informační základna pro tyto specialisty, pomáháme školit cvičitele v regionálních ROSKách, připravujeme tvorbu vlastních návody a edukačních materiálů pro odborníky i pacienty, spolupracujeme s lékaři a dalšími odborníky, pro které je léčba pacientů s MS denní realitou.

Prosíme, podpořte specializované MS terapeuty převodem částky na účet MSrehab, z.s.

 

Číslo účtu: 2600782244/2010, Fio banka

Majitel účtu: MSrehab, z.s., IČ:

Účet je transparentní na stránkách Fio banky.

 

Každá částka pro nás znamená přínos.

Pokud chcete vědět víc, můžete se obrátit na: Mgr. Lucie Suchá lucka.sucha@email.cz

 

Pět důvodů proč podpořit specializované MS terapeuty

1. Rozumí tomu, že MS postihuje každého jinak a že je třeba volit rozdílné způsoby, jak konkrétnímu pacientovi poskytnout nejlepší možnou péči.

2. Rozumí tělesným a psychickým projevům MS. Jsou vyškoleni na různé projevy roztroušené sklerózy a dokáží odlišit, které symptomy jsou spojené s RS a které ne.

3. Jsou v přímém kontaktu s neurology v MS centru a dokáží Vám pomoci v rámci této společné spolupráce.

4. Jsou obeznámeni s moderními rehabilitačními postupy a možnostmi léčby.

5. Vidí člověka jako celek a ne pouze jeho symptomy, uvědomují si, že MS postihuje mnoho aspektů domácího a pracovního života a vzdělávání.

 

Za MSrehab, z.s.

Lucie Suchá

ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA/MULTIPLE SCLEROSIS Vytvořila a spravuje DMD agency, s.r.o.